FESTOOL DIA ABRASIVE-D130 PREMIUM diamantschijf - 768018
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Voordelen van DIA ABRASIVE-D130
  • Snelle wisseling: Eenvoudige schijfwisseling in slechts enkele stappen.
Productomschrijving
De beste resultaten bij het bewerken van abrasieve ondergronden.
De freesschijf DIA ABRASIVE Premium D130 voor de RG 130 met een segmenthoogte van de diamanten van 7 mm is geschikt voor abrasieve, sterk zandhoudende materialen op kleinere oppervlakken. Dankzij het gebruik van hoogwaardige materialen en de segmenthoogte heeft de zool een heel lange levensduur.
  • Comfortabele schijfwissel in een handomdraai
  • Snel affrezen bij abrasieve ondergronden
  • Uitstekende materialen en de segmenthoogte zorgen voor een lange standtijd
Geschikt voor
  • Voor RG 130 ECI, RG 130, RGP 130, AGP 125
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 130 mm
  • Maat aansluiting: 25/22,2 mm
  • Segmenthoogte: 7 mm
  • Product Range: Festool DIA ABRASIVE
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: FESTOOL
  • EAN: 4014549205198
  • Artikelnummer leverancier: FESTOOL 768018
Diameter (schijf)
130 mm
Maat aansluiting
25/22,2 mm
Segmenthoogte
7 mm
ø
130.00 mm
Actieve oppervlakken
3460 mm²